Neden Yükseliş OSGB

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri ile çalışmak günümüzün yoğun iş temposunda firmalara ciddi avantajlar sağlıyor. Peki,  Yükseliş Osgb’nin sektöründe öncü ve farklı olmasının nedenleri nedir? Yükseliş Osgb, insan kaynaklarına, teknolojiye ve projelerinin sürdürülebilirliğine yatırım yapar. Geliştirdiği koordinatörlük sistemi ile her bir proje Teknik Koordinatörlük Departmanı ile denetlenir ve hizmet kalitesinin artması sağlanır. 

Yükseliş Osgb hizmet verdiği  tüm bölgelerde  aynı  süreç yönetimini ve prosedürü uygular. Tek bir formatta düzenlenen ve tek elden çıkan raporlamalar işletmelerin sistem takibini kolaylaştırır. 

Yükseliş Osgb, sistematik bir yaklaşımla, firmaların iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili risklerini kontrol altına almaya odaklanmıştır. Yükseliş Osgb, sürekli gelişme prensibi ile iş ortaklarını iş sağlığı ve güvenliği konularında gelişmeye yönlendirir.

YÜKSELİŞ OSGB İLE ÇALIŞMANIZIN DİĞER AVANTAJLARI:

• Yükseliş Osgb, yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi yerine getirebilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapar ve rehberlik eder.

• İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Sağlık Personeli gibi konusunda profesyonel kişileri görevlendirme yükümlülüğünüz olmayacak. İş Kanunundan doğan hakları Yükseliş Osgb tarafından karşılanacaktır.

• Yükseliş Osgb yönetim kadrosu iş hayatının uzunca bir bölümünü kurumsal hayatta geçirmişlerdir. Bu nedenle kurumsal hayatın getirdiği zorunluluk ve gereklilikleri sizin gibi bilir ve çözümleri bu doğrultuda üretirler. 

• İşletme körlüğünden kurtularak; eksikler ve gereklilikler profesyonel bir kadro tarafından ortaya çıkarılacak.

• Yükseliş Osgb tarafından görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimimizin yine Yükseliş Osgb tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen hizmetin kalitesi arttırılacaktır. 

• Şirketinizde görevlendirilecek uzmanlarımız ve hekimlerimiz sadece eksikleri tespit etmeyecek bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler getirecektir.

• Yükseliş Osgb gizlilik ilkesini baz alarak çalışan ve tarafsız olarak 3. göz denetimlerini yapabilecektir. 

• İşçilerin sağlık gözetimine ve çalışma ortamının gözetimine ait bütün bilgileri işveren adına kayıt altına alınacak, saklanacak ve gerekli istatistikler oluşturulacaktır.

• Yükseliş Osgb işveren adına Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve  işverene raporlama yapacaktır.